Harcerskie Jazzy 2019 - podsumowanie

Emocje związane z Galą 30-lecia Okręgu opadły... Zostały jednak zdjęcia i wspomnienia! 7 listopada w Teatrze Variete mogliśmy wsłuchać się w kojące dźwięki harcerskich piosenek, wykonywanych przez muzyczny Szczep Słowiki.

Świętować tak hucznie mogliśmy dzięki współpracy wielu ludzi oraz instytucji, dzięki którym Gala została przeprowadzona w tak profesjonalny sposób.

Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe:
- Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
- Urząd Miasta Krakowa;
- Urząd Województwa Małopolskiego.

Jesteśmy również wdzięczni za objęcie:
- całych obchodów 30-lecia Okręgu, Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego;
- Gali 30-lecia Okręgu, Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Dziękujemy również wszystkim obecnym oraz byłym harcerkom i harcerzom - ich rodzinom i przyjaciołom, za tak liczny udział w Gali - za wspólne świętowanie i śpiewanie ponadczasowych, harcerskich pieśni!

Do usłyszenia za rok!