Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspiera działania Pogotowia Harcerek i Hracerzy na rzecz uchodźców z Ukrainy

Pogotowie Harcerek i Harcerzy Okręgu Małopolskiego ZHR prowadzi dwa punkty noclegowo-wypoczynkowe na Dworcu PKP w Krakowie dla uchodźców z Ukrainy w których oferuje około 200 miejsc noclegowych, wyżywienie, podstawowe artykuly sanitarne, zabezpiecza opiekę przedmedyczną, oraz słyzy niezbędnymi informacjami...

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania publicznego "Promocja i organizacja wolontariaru."