• Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Małopolski
  • ul. Grzegórzecka 45-47, 31-532 Kraków
  • NIP: 676-10-87-176
  • Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Małopolski
  • ul. Grzegórzecka 45-47, 31-532 Kraków
  • NIP: 676-10-87-176

Terminarz AL 2018

Terminarz AL 2018

Drodzy Organizatorzy,


rozpoczynamy przygotowania do Akcji Letniej 2018! Przypominamy, że kadrę obozów/kolonii mogą tworzyć osoby, które zostały zwolnione rozkazem z funkcji pełnionej podczas AZ2018 i wcześniejszych, czyli wywiązały się z obowiązku rozliczenia akcji i poprawienia dokumentacji zimowiskowej.


Wszelkie zmiany dotyczące kadry akcji należy niezwłocznie zgłaszać na mail Referatu. Ułatwi to zatwierdzanie Akcji przez Zarząd oraz późniejsze wydawanie zgód. Przypominamy, że obowiązuje składanie dokumentacji jedynie poprzez tzw. „e-Referat”.

Każda zatwierdzona kadra obozu/kolonii (komendant i kwatermistrz) otrzyma link do folderu środowiska na dysku Referatu ALiZ. W folderze znajdziecie arkusz kalkulacyjny (a w nim: wykaz dokumentów potrzebnych do otrzymania zgody na akcję oraz tych, które należy zwrócić przy rozliczaniu, preliminarz i raport obozowy, wzory: wykazu kadry pedagogicznej, informacji nt. dojazdu, listy grup) oraz książkę finansową. Waszym zadaniem będzie umieszczenie na dysku dokumentów w formie .pdf lub wyraźnego zdjęcia. W poniższym wykazie dokumentów zaznaczone jest w nawiasach w jaki sposób należy opisać każdy plik.

Prosimy o zaznaczanie w tabelce z wykazem dokumentów tego, co już oddaliście. Dokumenty w wersji papierowej (poza zaznaczonymi w wykazie) nie będą przyjmowane. Prosimy o przestrzeganie terminów, aby wzajemnie ułatwiać sobie organizację akcji. Po dniu 14.03.2018 r, nie będzie możliwości zgłoszenia chęci organizacji akcji, a ankieta zgłoszeniowa zostanie wyłączona.


W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt: mlp.referataliz@zhr.pl


Powodzenia!
Czuwajmy!
Zarząd Okręgu Małopolskiego ZHR