Harcerka z Poznania szuka noclegu w czasie ŚDM

Z tej strony Kasia Dostatni, harcerka z Poznania (Wielkopolska). Zwracam sie z prosba w dosc nietypowej sprawie, otoz za kilka dni rozpoczynaja sie Swiatowe Dni Mlodziezy.

Bardzo zalezy mi na tym, zeby wziac w tym spotkaniu udzial, niestety przy rejestracji nie ma juz opcji pobytu z noclegiem – trzeba to zalatwic "na wlasna reke".

Dlatego pytanie, czy wraz z opiekunem (nie jestem pelnoletnia, w grudniu skoncze 18 lat) moglabym zatrzymac sie w domu zyczliwej harcerki/ sympatycznego harcerza? Wystarczy nam dach nad glowa, jedzenie zalatwimy we wlasnym zakresie.

Zatem zwracam sie z pytaniem do Zwiazku Harcerstwa Rzeczypospolitej, gdyz moje nastawienie (czy tez sentyment?) do niego jest bardzo pozytywne – jestem harcerka od 6-ciu lat. Jesli ktos bylby chetny przyjac dwie osoby z Poznania do swego domu, bylabym szalenie wdzieczna.

Z pozdrowieniami!

Kasia Dostatni.