Otwarcie „Centrum Szkoleniowo-Wychowawczego Harcerskiej Akademii Przedsiębiorczości”.

Równo tydzień temu odbyło się oficjalne otwarcie „Centrum Szkoleniowo-Wychowawczego Harcerskiej Akademii Przedsiębiorczości" powstałego w wyremontowanej siedzibie Okręgu Małopolskiego ZHR. Została przedstawiona prezentacja pokazująca przemianę lokalu, która odbyła się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Dziękujemy raz jeszcze za tę możliwość. Zwieńczeniem spotkania było wręczenie przez Prezydenta Bogusław Kośmider odznaczeń Honoris Gratia naszym instruktorom: śp. phm. Małgorzata Szymańska, śp. hm. Tadeusz Twardosz, hm. Ula Kret , hm. Jan Warysz oraz hm. Michał Sternicki. Ze strony Okręgu Przewodniczący hm. Krzysztof Wójtowicz, w imieniu Zarządu Okręgu, nadał Honorową Godność Przyjaciela Okręgu Małopolskiego Panu Prezydentowi Bogusławowi Kośmiderowi oraz Pani Prezes MARR Małgorzacie Drewnickiej.

Spotkanie uświetnił wyjątkowy koncertu Zespołu Kameralnego "Cracovie Ensemble".

Całą relację z wydarzenia (zapis live) wraz z wywiadami z zaproszonymi Gośćmi można znaleźć na naszym profilu.

Okręg Małopolski ZHR | Facebook

Relacja fotograficzna dostępna w galerii naszej strony.

Zdjęcia: Natalia Hausner, Dominika Merynda.