Otwarcie wystawy „ZHR na ŚDM Kraków 2016”

W dniu 5 lipca w urzędzie Miasta Krakowa z okazji piątej rocznicy Światowych Dni Młodzieży otwarta została wystawa prezentująca zaangażowanie harcerek i harcerzy ZHR w służbie bliźnim. Uroczystość zaszczycili swą obecnością Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Bogusław Kośmider – Samorządowiec Krakowa, ówczesny Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa obecny Prezes Krakowskiego Holdingu Komunalnego Tadeusz Trzmiel, Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa Anna Domańska, oraz Radna Miasta Krakowa Agata Tatara. ZHR reprezentowali Przewodniczący Zarządu Okręgu Małopolskiego i Komendant Zlotu ZHR na ŚDM hm. Krzysztof Wójtowicz, Zastępca Przewodniczącego Zarządu hm. Piotr Turkiewicz, oraz Szefowa Biura Zlotu ZHR na ŚDM phm. Helena Orłowska.