Rajd internetowy „4 ELEMENTY”

Zaproszenie od naszych przyjaciół ze Lwowa!

Jak co roku zapraszamy Was do udziału w naszym Rajdzie “Uśmiech Lwowa”

Rok 2020 obfituje w wiele wydarzeń rocznicowych, wspomnienia osób i miejsc ważnych dla rozwoju wiary, nauki, historii i sztuki Polski, które miały miejsce i 200 lat temu, i całkiem niedawno.

Chcielibyśmy was zapoznać z bogactwem informacji ukrytych we Lwowie, pokazać piękne miejsca i przedstawić wam tak ważne postacie i historyczne wydarzenia dla naszego miasta, ale okoliczności 2020 roku pokrzyżowały nam plany.

Internet pozwolił nam na przekształcenie Rajdu “Uśmiech Lwowa” w rajd internetowy “4 ELEMENTY”, wziąć udział w którym może każdy chętny, w tym nawet jeżeli nie jesteś harcerzem.

W grze można rywalizować! Po ukończeniu gry opublikujemy wyniki najlepszych patroli.
Gra ma ograniczony czas trwania.
Po ukończeniu czasu gra nie będzie zablokowana, ale wyniki już nie będą zapisywane.

Brać udział można samodzielnie lub łącząc się w patrol.
Żeby wziąć udział w grze, potrzebujesz tylko dostępu do internetu.

Do udziału w grze zapraszamy w dniach 16-18.10.2020
Start gry 16 października o 12:00 czasu Kijowskiego.
Koniec gry 18 października o 23:57
Czas trwania zależy od Was.

Przybliżony czas gry może zająć nawet około 3 godziny.

Więcej informacji znajdziesz na naszym fanpage w godzinę startu gry: 16 października 12:00

facebook.com/harcerstwopolskienaukr

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj !